Ranking żywności ekologicznej – listopad 2013

Żywność ekologiczna produkowana jest użycia chemicznych środków, sztucznych nawozów czy pestycydów. Do tego rolnicy produkując ja stosują naturalne metody uprawy. Jedząc takie produkty ma się pewność, ze są zdrowe i służą naszemu organizmowi. Ranking porównywarki Okazje.info pokaże chętnie wybieranych producentów i produkty ekologiczne.

Najpopularniejsze Żywność ekologiczna w Okazje.info – listopad 2013

ProduktUdział w top20
 • Eko Medica Płyn sok z  

  9,2 %

 • RADIX-BIS Mąka Orzechowa –  

  9,2 %

 • NATURAL Syrop klonowy  

  8,3 %

 • PWM GAMA Virumin Dent 120  

  7,3 %

 • Ol”Vita Olej z czarnuszki  

  7,3 %

Zdjęcie Eko Medica Płyn sok z łopianu 500ml
Eko Medica Płyn sok z łopianu 500ml
Zdjęcie RADIX-BIS Mąka Orzechowa - Mielone Orzechy 400g
RADIX-BIS Mąka Orzechowa – Mielone Orzechy 400g
Zdjęcie NATURAL Syrop klonowy 250ml
NATURAL Syrop klonowy 250ml
Zdjęcie PWM GAMA Virumin Dent 120 szt.
PWM GAMA Virumin Dent 120 szt.
Zdjęcie Ol''Vita Olej z czarnuszki tłoczony na zimno, nieoczyszczony 250ml
Ol”Vita Olej z czarnuszki tłoczony na zimno, nieocz…

W rankingu znajdzie się produkty sypkie, płynne oraz suszone. Dzięki nim można przygotować zdrowe i pożywne posiłki, wzbogacić ich smak albo przygotować napój. Zaufaniem konsumentów cieszą się takie firmy jak PMW Gama czy Aura Herbals. W rankingu znalazło się najwięcej produktów stworzonych właśnie przez tych producentów. Cena żywności ekologicznej z top listy plasuje się w przedziale 4,95-49,99 zł.
Zwycięskimi produktami są ex aequo z wynikiem 9,2% sok z łopianu Eko-Medica i mąka orzechowa Radix-Bis. Pierwszy produkt wykorzystuje się do pielęgnacji i odbudowy włosów. Pomaga zwalczyć łupież, wypadanie włosów i nadmiernie przetłuszczanie się skóry głowy. Z kolei mąkę z mielonych orzechów stosuje się do panierowania, dodaje do ciast i mas cukierniczych. Dzięki niej zyskują wyjątkowy smak i aromat. Za sok zapłaci się 32 zł, a za produkt Radix-Bis ok. 10,6 zł.