Ranking żarówek LED

Żarówki LED zużywają bardzo mało energii. Pozwalają więc zaoszczędzić na rachunkach za światło. Z powodzeniem mogą zastąpić te tradycyjne lub halogenowe. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie dekoracyjne czy punktowe. Obecnie pojawiają się w coraz większej ilości domów. Warto więc przyjrzeć się rankingowi przygotowanemu przez Okazje.info i sprawdzić, która żarówki sprawdzą się w naszym mieszkaniu.led

ActiveJet Led Power Chip AJE-W4827WHP to najchętniej wybierana żarówka LED w sierpniu. Dostała 8,9% poparcia. Charakteryzuję się następującymi parametrami: ilość diod – 48 szt., typ – E27, pobór mocy – 2,5 W, napięcie – 230 V, kąt świecenia – 100 stopni, moc strumienia świetlnego 200 lm, barwa światła 3500 K, a czas świecenia to 30000 h.

Na pozostałych miejscach znalazły się żarówki z diodami żółtymi i białym. Część z nich posiada futurystyczne i niecodziennie kształty, a część klasyczny w formie bańki. Świeca z mocą od 2 W do 16 W i w zależności od potrzeb dają ciepłe lub zimne światło. Cenionymi producentami żarówek LED są między innymi LEDLeader lub Whiteenergy. Koszt urządzenia do oświetlenia plasuje się w granicach 12-119 zł. Najwyższą cenę posiada żarówka reflektorowa firmy SLV. Pełny ranking dostępny jest pod tym linkiem.