Ranking zabawek ekologicznych

Ekologiczne zabawki są bezpieczne dla dziecka, wykonane z naturalnych materiałów, trwałe. Poza tym rozwijają zdolności manualne, kreatywność i pomagają zdobywać wiedzę. Przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku od najmłodszych do tych w wieku szkolnym. Ranking stworzony przez porównywarkę cen Okazje.info wskaże chętnie kupowane ekologiczne zabawki.zabawki

Popularnymi producentami są Brimarex i Goki. Zabawki wykonano z drewna i maturalnych tkanin. Wszystkie posiadają żywe kolory, ciekawe kształty i mają ruchome elementy. Za ich pomocą możliwa jest nauka poprzez zabawę. Mogą na przykład nauczyć tabliczki mnożenia, rozróżniać pory roku czy pomóc w stawianiu pierwszych kroków. Koszt zabawki z rankingu mieści się w przedziale 5-459 zł w zależności od wielkości i ilości elementów.

Na pierwszym miejscu, z 11% poparcia uzyskał drewniane klamerki. Za ich pomocą można przytwierdzić rysunki dziecka i stworzyć jego własną wystawę sztuki. Z powodzeniem uda się je także wykorzystać do wieszania prania czy inny rzeczy. Za klamerki firmy Drewart zapłaci się 5 zł. Cały ranking dostępny jest na stronie: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/zabawki-ekologiczne/ranking.html.