Puregreen zwycięzcą rankingu żywności ekologicznej w marcu 2014

Wyroby uzyskiwane z produktów roślinnych lub zwierzęcych dzięki metodom ekologicznego rolnictwa, określane są mianem żywności ekologicznej. Podstawą w jej pozyskaniu jest eliminacja nawozów sztucznych oraz pestycydów, które wykorzystywane są do zwalczania szkodliwych organizmów. Żywność ekologiczna zawiera w sobie dużo więcej witamin, minerałów i składników odżywczych niż pozostałe, często kilkukrotnie przetworzone produkty dostępne w sklepach. By dowiedzieć się, które produkty z tej kategorii były najczęściej kupowane przez użytkowników, warto zwrócić uwagę na specjalnie przygotowany ranking najpopularniejszej żywności ekologicznej w marcu 2014 roku.

Produkty Puregreen najczęściej wybierane przez Internautów

Jak wynika z raportu przygotowanego przez serwis Okazje.info, to marka Puregreen cieszyła się w marcu największym zainteresowaniem wśród użytkowników chcących kupić żywność ekologiczną.

Puregreen Orkisz BIO trawa pszeniczna na sok 1kg

Puregreen Jęczmień BIO trawa jęczmienna na sok 1kg

Puregreen Organiczna sproszkowana trawa pszeniczna, 250g

Top 3 żywność ekologiczna Puregreen – marzec 2014

Jak widać, produktem, który zjednał sobie największą ilość fanów zdrowej żywności, jest Puregreen Jęczmień BIO – trawa jęczmienna na sok 1kg dostępna w cenie 7 zł. Dużo użytkowników zakupiło także Puregreen Orkisz BIO trawę pszeniczną na sok 1kg (6 zł). Ostatnie miejsce na podium należy do Puregreen Organicznej, sproszkowanej trawy pszenicznej 250g.

Oto tabela przedstawiająca pełną listę najpopularniejszej żywności ekologicznej Puregreen:

 

miejsce w rankingu nazwa produktu cena min. cena średnia cena max. liczba ofert
9 Puregreen Jęczmień BIO trawa jęczmienna na sok 1kg 7,00 7,00 7,00 1
10 Puregreen Orkisz BIO trawa pszeniczna na sok 1kg 6,00 6,00 6,00 1
17 Puregreen Organiczna sproszkowana trawa pszeniczna, 250g 69,00 69,00 69,00 1

Produktem, który cieszył się największą popularnością w całym rankingu jest suplement ziołowy RAW He Shou Wu (Fo-Ti) – rdest wielokwiatowy w proszku BIO 125g. W celu poznania opinii użytkowników na jego temat wystarczy kliknąć w przycisk „Sprawdź opinie i ceny”, odsyłający do produktu na stronie porównywarki cen Okazje.info:

Zdjęcie RAW He Shou Wu (Fo-Ti) rdest wielokwiatowy w proszku BIO 125g
RAW He Shou Wu (Fo-Ti) rdest wielokwiatowy w proszku …
2 opinie

Podstawowe informacje o RAW He Shou Wu (Fo-Ti) rdest wielokwiatowy w proszku BIO 125g

Producent RAW