Najpopularniejsze selektory odpadków

Selektory odpadów pozwolą szybko oddzielić surowce od pozostałych śmieci. Nowoczesny i estetyczny design sprawia, że dobrze wpasowują się w przestrzeń kuchni czy biura. Jeśli nie ma się jeszcze odpowiedniego selektora można przeanalizować ranking stworzony przez porównywarkę Okazje.info i wybrać najbardziej odpowiadający nam egzemplarz.r

W grupie selektorów odpadków znajdzie się kilku dzielne pojemniki, kosze, stojaki i torby do recyklingu. Wykonane zostały z tworzywa sztucznego lub materiału PET i poliestru. Większość wyposażono w uchylne pokrywy. Mają różną pojemność i szerokość dlatego każdy jest w stanie znaleźć produkt o parametrach, które mu odpowiadają. Nie zapłaci się za nie wygórowanej ceny. Zestaw trzech toreb do recyklingu kosztuje jedynie 33 zł.

Zwycięzca rankingu z 9,5% poparcia jest potrójny stojak na worki EKOS-3. Jego waga wynosi około 3,8 kg. Wykonano go z rurek lakierowanych proszkowo. Do niego dodano plastikowe pokrywy z pierścieniem do mocowania worków. Mogą mieć one do 120 l pojemności. Za stojak zapłaci się mniej więcej 100 zł.