Najchętniej wybierane automaty do chleba

Automaty do chleba to urządzenia pozwalające na przygotowanie wielu rodzajów pieczywa we własnym domu. Świeże i zdrowe, bo bez ulepszaczy bułki i chleb to doskonały sposób na zachowanie ekologicznych zasad oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Które urządzenia są więc chętnie wybierane przez użytkowników?2013-12-30_130203

Pod koniec zeszłego roku najczęściej wybieranym wypiekaczem był Zelmer 43z010. To funkcjonalne urządzenie umożliwia przygotowanie między innymi pieczywa białego, razowego, słodkiego, ciasta francuskiego. Aby je otrzymać należy dobrać odpowiednie składniki i wybrać jeden z 12 dostępnych programów oraz jeden z 3 stopni zarumienienia. Do tego urządzenie umożliwia zrobienie pysznego domowego dżemu co jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność. Koszt automatu do chleba Zelmer 43z010 to 204,76 zł.

Największym zaufaniem konsumentów cieszy się za to marka Moulinex. Sprzęty do wypieku chleba tego producenta znalazły się aż na 10 z 20 miejsc rankingu przygotowanego przez porównywarkę Okazje.info. Tuż zanim uplasowały się Zelmer (3) i Unlod (2). Klienci wybierali urządzenia o mocy 600-1650 W. Ilość programów dostępnych w wyróżnionych automatach do chleba także jest zróżnicowana. Popularne wypiekacze zostały wyposażone w 8 do nawet 19 programów. Natomiast ceny urządzeń kształtują się w przedziale 184-849 zł.