Ekologiczny nocniczek

Nauka korzystania z nocnika, czy toalety wcale nie musi być trudna. Wystarczy odrobina determinacji i zaopatrzenie się w odpowiednie przedmioty, aby szybko pojawiły się oczekiwane efekty. Przy zakupie warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd nocnika, ale również na to, z jakich materiałów jest on wykonany. Zdecydowanie najlepsze są produkty ekologiczne, spośród których kilka najciekawszych prezentujemy poniżej.

BECO THINGS Eko stołeczek BECO THINGS Eko nocniczek TRON Jednorazowy nocnik

W przypadku, gdy chcemy dziecko nauczyć korzystania z toalety lub pomóc mu w dosięgnięciu do umywalki na pewno warto zaopatrzyć się w eko stołeczek Beco Things. Jest on dostępny w wielu kolorach, a do jego wykonania wykorzystano włókna bambusa i łuski ryżu. Produkt ten jest w 100% biodegradowalny. Doskonałym pomysłem jest również zakup eko nocniczka firmy Beco Things. Został on wykonany z włókien roślinnych i jest trwały oraz wytrzymały. W przeciwieństwie do nocników plastikowych ulega on całkowitemu rozkładowi, więc nie zanieczyszcza środowiska. W czasie podróży, czy chociażby zakupów na pewno przyda się jednorazowy nocnik Tron, który jest niezwykle łatwy w użyciu i higieniczny. Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest również wytrzymały – maksymalny nacisk to nawet 30kg. Produkt jest ekologiczny i wielofunkcyjny, a złożony z łatwością mieści się w kieszeni, czy torebce.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się kupić nocnik, czy stołeczek ważne jest to, aby był on wykonany z ekologicznych materiałów. Są one nie tylko przyjazne dla dziecka, ale także biodegradowalne, dzięki czemu nie zalegają na wysypiskach jak produkty wykonane z plastiku.