Ekologicznie i zdrowo – ziołowe suplementy

Troska o swoje zdrowie powinna przyświecać każdemu, bez względu na to, w jakim jest właśnie wieku. Naturalne suplementy to doskonały dodatek dla każdego, kto zamierza dobrze wyglądać i świetnie się czuć, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

Zdjęcie Altermedica Kurkuma piperyna 60kaps Zdjęcie SanctBernhard Olej z czarnuszki w kapsułkach 400kaps Zdjęcie TINCTURA CRATAEGI - nalewka z kwiatu głogu - 100ml
Altermedica Kurkuma piperyna 60kaps SanctBernhard Olej z czarnuszki w kapsułkach 400kaps TINCTURA CRATAEGI – nalewka z kwiatu głogu – 100ml
i-apteka.pl

36.46 zł

Logo sklepu Oct-Opus.net57.00 zł
kozlek.pl

5.01 zł

Wśród ziołowych, ekologicznych suplementów, są kapsułki zawierające ekstrakt z kłącza kurkumy, a także owoców czarnego pieprzu. Sprzyjają one właściwemu trawieniu. Codziennie warto spożywać dwie kapsułki, które mają w swojej zawartości ekstrakt z kurkumy 500 mg, na który składają się kurkuminoida 475 mg oraz kurkumina 350 mg, jak również ekstrakt z czarnego pieprzu – w tym 4,75 mg piperyny.

Inna propozycja dla osób, poszukujących suplementów, zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które mają wpływ na właściwą przemianę materii i dobre samopoczucie. Ten produkt sprawdza się również podczas walki z alergiami, zapaleniami skóry, grzybicy oraz trądziku. Olej hamuje rozwój zapaleń i działa pielęgnującą. Ten suplement jest również stosowany w przypadku pojawiania się suchości narządów płciowych.

Nalewka z kwiatu głogu o pojemności 100 ml może być stosowana wówczas, kiedy pojawiają się problemy z łatwym męczeniem się. W pierwszej fazie upośledzonej wydolności serca także sprawdza się doskonale. Nie wymaga wówczas stosowania innych leków. Na uwagę zasługuje fakt, że nalewka jest skuteczna po długotrwałym stosowaniu. Nie powinny korzystać z niej dzieci, ponieważ produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Ekologicznie i zdrowo – to jest możliwe!