Ekohobby – decoupage

Technika decoupage wiąże się jednoznacznie ze zdobieniem pudełek, które mogą być doskonałym sposobem na przekazanie prezentu bliskiej osobie, jak również na przechowanie potrzebnych przedmiotów w swoim mieszkaniu. Poniższe propozycje zostały wykonane z zachowaniem staranności, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka jakość i dbałość o każdy szczegół. Jednocześnie ceny są atrakcyjne. Warto przyjrzeć się tym produktom.

Zdjęcie Okrągłe pudełko do zdobienia z łuby Zdjęcie Efco Tekturowe pudełko do decoupage 7 cm - różne kształty Zdjęcie Bombka akrylowa kula do decoupage u zestaw 5 szt.
Okrągłe pudełko do zdobienia z łuby Efco Tekturowe pudełko do decoupage 7 cm – różne kształty Bombka akrylowa kula do decoupage u zestaw 5 szt.
Logo sklepu CreativeHobby7.98 zł Logo sklepu CreativeHobby11.53 zł Logo sklepu CreativeHobby17.46 zł

Okrągłe pudełko do zdobienia z łuby można wykonać bez najmniejszego problemu, stosując ozdobne farby, szablony, jak również elegancki papier. Poza tym, przydadzą się do tego takie techniki decoupage, jak chociażby spękania, klasyczny, złocenia oraz efekt 3D. Materiał, z jakiego zostało wykonane dane pudełko, jest sosnowa łuba i sklejka. Cechuje się ono bardzo małą wagą, w związku z czym jest łatwe do przenoszenia.

Efco Tekturowe pudełko do decoupage 7 cm może mieć różne kształty. Bazą do zdobienia jest tekturowe pudełko. W tym przypadku mają zastosowanie następujące techniki: decoupage, stemple, farby, papier, taśmy, a także wstążki. Naturalny kolor to kolejna cecha charakterystyczna tego kartonowego pudełka.

Bombka do decoupage jest sprzedawana w zestawie pięciu sztuk. Do dyspozycji są różne rozmiary, a cechą charakterystyczną, podobnie jak we wcześniejszych przypadkach, jest możliwość dekorowania jej na wiele sposobów. Bombka jest przezroczysta, a tworzywo, z jakiego ją zrobiono, to pleksi, czyli szkło akrylowe. Jest nietłukąca i składa się z dwóch części. Obie połówki mogą być łatwo zatrzaśnięte.

Warto zaopatrzyć się w dane produkty, albo zrobić taki prezent.