Drukuj ekologicznie

Ochrona środowiska to nasz obowiązek, który można realizować na różne sposoby. Nie każdy wie, że tak banalne czynności, jak chociażby drukowanie, również mogą być ekologiczne. Jak to możliwe? Wystarczy zaopatrzyć się w bezdrzewny papier oraz ekologiczne zamienniki tuszu, aby mieć pewność, że nie szkodzimy środowisku. Oto sprawdzone produkty, dzięki którym drukowanie będzie zawsze ekologiczne.

PAPIER IQ PREMIUM A4 70G Toner ekoToner.pl zamiennik HP Tusz ekotoner.pl zamiennik HP

Przede wszystkim do drukowania potrzebny jest papier, a najlepiej jeśli będzie to papier IQ Premium A4 70g. Nadaje się on do drukowania zarówno na drukarkach atramentowych, jak i laserowych. Wyprodukowany został w trzywarstwowej technologii Triotec, która sprawia, że jest on nieprzezroczysty. Dodatkowo ma podwyższony stopień bieli, a dzięki wyjątkowej gładkości nie zacina siew drukarce. Na takim papierze najlepiej drukować ekologicznymi tuszami. Warto więc zaopatrzyć się w toner dostępny w sklepie ekoToner.pl. Jest on zamiennikiem do tonerów HP C4094A i posiada 24-miesięczną gwarancję. Przydatny będzie również czarny tusz będący zamiennikiem HP 655, który również można zakupić w sklepie ekoToner.pl. Ma on większą pojemność od oryginalnego tonera, a producent udziela na niego aż 2-letniej gwarancji.

Każdy, kto chce drukować ekologicznie może zaopatrzyć się w wymienione artykuły. Dzięki temu zyska nie tylko doskonałą jakość wydruków, ale również świadomość, że dba o środowisko. Jest to przecież bardzo ważne, dlatego warto żyć ekologicznie i korzystać z rozwiązań, które nie szkodzą naszej planecie.